PROCES – VERBAL 08.08.2016

PROCES – VERBAL

Încheiat astăzi, 08.08.2016, cu ocazia selectionarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul pentru ocuparea postului de REFERENT IA,   in cadrul Serviciului Cultura, concurs programat in  data de 16.08.2016, la sediul Primariei orasului Titu.

Astazi data de mai sus, comisia de concurs si secretarul comisiei de concurs pentru pentru ocuparea postului de REFERENT IA,   in cadrul Serviciului Cultura, a procedat la selectionarea si afisarea listei candidatilor care pot participa la proba scrisa a concursului pentru ocuparea postului de mai sus ce va avea loc la sediul Primariei orasului Titu.

In urma verificarilor s-a constatat ca in anutulul care s-a publicat  in Monitorul oficial din data de 22.07.2016 a avut loc o eroare de procedura constand in  specificarea  conditiilor de vechime,  ceea ce a dus la anularea concursului si reluarea procedurii de desfasurare a concursului.

Drept pentru care am incheiat prezentul proces –verbal.

Download (DOCX, 14KB)