TITU: “ASTĂ SEARĂ…CHEF DE RÂS” CU Vasile Muraru şi Valentina Fătu (FOTO)

Ieri 8 iunie 2017, pe scena Salii de Festivitatii a Liceului I.C. Visarion, a avut loc un eveniment savuros, cu mult chef de viaţă … şi mult divertisment in spectacolul intitulat “Astă seară…chef de râs”. Spectacolul care îi are ca protagonişti pe Vasile Muraru şi Valentina Fătu, cuprinde o succesiune de momente artistice ancorate în realitate, cu multă ironie, cu puţină detaşare dar şi cu foarte mult umor. Între momentele de umor publicul a fost încântat de cântăreața Daniela Tănase, cu piese muzicale pentru toate gusturile.

Evenimentul a fost oferit publicului de catre Primaria Orasului Titu, prin Serviciul de Cultura, Tineret si Sport, iar intrarea a fost libera.

IMG_8738 IMG_8747 IMG_8759 IMG_8761 IMG_8762 IMG_8765 IMG_8766 IMG_8772 IMG_8773 IMG_8781 IMG_8785