Lista de prioritati pentru acordare de locuinte ANL in anul 2018, solicitantilor care au depus cereri pana la data de 31.12.2017

In conformitate cu Articolul 15 Alineatul 3 din Hotararea nr. 962/2001 privind aprobarea Normelor metodologice pentru punerea in aplicare a prevederilor Legii nr. 152/1998 privind infiintarea Agentiei Nationale pentru Locuinte aducem la cunostinta publica lista cu solicitantii care au acces la locuintele ANL, precum si lista cu persoanele a caror dosare au fost respinse de catre comisia sociala de analiza.
Aceste liste sunt afisate la sediul  Primariei Oras Titu, strada Pictor Nicolae Grigorescu, nr. 1 si pe site-ul primariei http://primariatitu.ro
Persoanele interesate pot depune contestatii in termen de 7 zile de la afisarea acestor liste, iar solutionarea acestor contestatii se va asigura in termen de 15 zile de la primire, in conditiile legii.
Atasari :

Download (PDF, 455KB)