Primaria Orasului Titu pune la dispozitie o linie telefonica pentru sprijinirea varstnicilor din oras.

Primaria Orasului Titu pune la dispozitie o linie telefonica 0245/651.098 pentru sprijinirea varstnicilor din oras.
Incepand de azi 25.03.2020 este operational acest numar de telefon 0245/651.098 dedicat persoanelor in varsta de peste 65 de ani, fara sustinatori sau alta forma de ajutor, pentru a se adresa Primariei orasului Titu , prin compartimentul de asistenta sociala .
Pe aceasta cale urmarim sa minimalizam expunerea persoanelor in varsta de peste 65 de ani in afara locuintelor.
Primaria Orasului Titu asigura sprijin la domiciliu pentru cei care solicita acest lucru.
Acest numar este disponibil de luni pana vineri, intre orele 8 -17 si sambata – duminica, intre orele 9 -13.

Download (PDF, 174KB)